• همه
  • محصولات دنت
  • دنت و سلامتی
  • دنت و شرکت دنون لبنی پارس
1آیا امکان مصرف محصولات دنت برای کودکان زیر یکسال وجود دارد؟
2آیا در تهیه محصولات دنت از مواد شیمیایی استفاده می شود؟
کلیه محصولات تهیه شده در شرکت دنون لبنی پارس براساس استانداردهای سازمان غذا و دارو بوده و فاقد هرگونه مواد شیمیایی و افزودنی های غیر مجاز می باشند که برای تمامی افراد بالای 2 سال نه تنها ضرری نداشته بلکه به علت درصد بالای شیر تازه و متعاقباً کلسیم و پروتئین موجود در کلیه این محصولات، برای سلامت کودکان و بزرگسالان بسیار مفید است.
3آیا امکان همکاری با شرکت دنون لبنی پارس وجود دارد و اگر وجود دارد چگونه می توان از این فرصت ها مطلع شد؟
علاقمندان می توانند با مراجعه به بخش همکاری با ما و تکمیل اطلاعات مورد نیاز در فرم استخدام و با ارسال رزومه خود در این بخش از فرصت های همکاری با شرکت دنون لبنی پارس متناسب با علاقه و تخصص خود مطلع شوند.
4 برقراری ارتباط با شرکت دنون لبنی پارس جهت انجام امور تبلیغاتی به چه نحوی امکان پذیر خواهد بود؟
علاقمندان جهت هرگونه همراهی و همکاری اعم از تبلیغات، اخذ نمایندگی، اسپانسرینگ و ... با شرکت دنون لبنی پارس می توانند به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و با برقراری ارتباط با همکاران ما از شرایط و ضوابط انجام کلیه‌ی این امور مطلع شوند.
5شرایط مورد نیاز جهت اخذ نمایندگی و پخش محصولات به چه صورت است؟
شرایط اعطای نمایندگی از جانب شرکت دنون لبنی پارس با در نظر گرفتن معیارهای جغرافیایی، جمعیت، فرهنگ و میزان کشش هر منطقه تعیین می شود لذا با توجه به گستردگی فعالیت های شرکت دنون لبنی پارس در سراسر ایران، علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط و مراحل اخذ نمایندگی و پخش عمده محصولات دنت می توانند به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و با برقراری ارتباط با همکاران ما از تمامی شرایط و مراحل مورد نیاز اطلاع یابند.
6آیا محصولات دنت حاوی گلوتن می باشد؟
همان طور که در محتویات روی بسته تمامی محصولات دنت قابل مشاهده است، هیچ کدام از محصولات دنت حاوی گلوتن نمی باشد و شرکت دنون این اطمینان را به شما می دهد که فارغ از هر نگرانی می توانید کلیه محصولات شرکت دنون را استفاده نمایید.
7آیا دنت در کشورهای همسایه هم وجود دارد؟
محصولات دنت متعلق به شرکت "دنون لبنی پارس" می باشد که این شرکت از سال 86 تا کنون به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت فرانسوی دنون در ایران می باشد. شرکت دنون فرانسه در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله کشورهای همسایه ایران شعبه دارد. برای اطلاعات بیشتر به قسمت "درباره دنون" مراجعه کنید.
8 آیا محصولات دنت حاوی شیر خشک می باشد؟
در بعضی از محصولات دنت علاوه بر شیر تازه گاو از شیرخشک بدون چربی جهت ایجاد بافت مناسب دسر استفاده شده است.
9 با توجه به وجود شیر در محصولات دنت و همچنین عدم وجود مواد نگهدارنده در این محصولات، چگونه امکان نگهداری این محصولات خارج از یخچال به مدت 3ماه وجود دارد؟
کلیه محصولات دنت فاقد هرگونه مواد نگهدارنده می باشد، محصولات نوشیدنی دنت به دو علت ماندگاری بالایی داشته و تا پایان تاریخ انقضا می توانند خارج از یخچال نگهداری شوند. اولین مورد استفاده از بسته بندی تتراپک است که این بسته بندی ها دارای 6 لایه مجزا می‌باشند که هرکدام از این لایه‌ها به علت ویژگی‌های منحصربفردی که دارند نسبت به ماده خاصی نفوذناپذیری ایجاد می‌کنند، ضمن اینکه نوع حرارت دادن محصولات هم می‌تواند در افزایش ماندگاری موثر باشد، کلیه محصولات نوشیدنی دنت استریلیزه یا اصطلاحا فرادما بوده و به همین سبب ماندگاری بالایی دارند. اما محصولات دسرهای دنت که با قاشق سرو می‌شوند ، حتما باید در یخچال نگهداری شوند.
10تفاوت استابلایزر و نگهدارنده در محصولات شما چیست؟
استابلایزر ترکیبی از نشاسته است و به معنای پایاساز یا تثبیت کننده می باشد که به بسیاری از مواد غذایی برای افزایش قوام محصول و جلوگیری از ته نشین شدن ترکیباتی که حالت امولسیون دارند افزوده می گردد. استابلایزر برخلاف مواد نگهدارنده بسیار مفید و مغذی است.
11علت درج عبارت ساخت ایران بر روی محصولات دنت چیست و آیا مواد اولیه محصولات دنت هم از ایران تامین می شود؟
شرکت دنون لبنی پارس در ایران انحصار نام تجاری این برند بین المللی را برعهده دارد. همچنین به علت اینکه طعم این محصول باید در تمام دنیا مشابه باشد، فرمولاسیون هر محصول به همراه طعم دهنده ها و اسانس های اختصاصی برای محصولات موجود در هر کشور توسط دنون فرانسه تدوین و از تامین کننده های خارجی خریداری می شود. اما با توجه به قوانین کشوری محصولی که در ایران تولید می شود باید حاوی عبارت "ساخت ایران باشد".
12کالری موجود در هر کدام از محصولات دنت چقدر است؟
همان طور که مشخص است کالری محصولات دنت با یکدیگر متفاوت است. جهت اطلاع از اطلاعات تغذیه ای هر کدام از محصولات می توانید از اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی هر کدام از محصولات استفاده کنید و همچنین با مراجعه به قسمت محصولات، تمامی اطلاعات تغذیه ای محصولات به تفکیک نوشته شده و قابل استفاده می باشد.
13 آیا محصولات دنت موجود در ایران، کاملا ایرانی می باشند یا تحت لیسانس هستند؟
شرکت تولید کننده محصولات دنت شرکتی فرانسوی است که از سال 1386 فعالیت خود را در ایران همچون سایر کشورها و مطابق با استانداردهای جهانی شرکت دنون آغاز کرده است. کارخانه دنون لبنی پارس در ایران با برخورداری از نیروی انسانی بومی و خارجی و دستگاه ها و تجهیزات مشابه با شرکت فرانسوی توانایی تولید تمامی محصولات دنت (نوشیدنی و دسرهای موجود) را در ایران دارد. این محصولات تولید شده در ایران با همان کیفیت و طعم جهانی به ایرانیان عرضه می شوند. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه هولدینگ دنون لبنی پارس مراجعه فرمایید.
14آیا محصولات موجود در ایران مشابه محصولات دنت در دیگر کشورها است؟
استراتژی های تعیین و تدوین نوع محصولات قابل ارائه در هر کشور توسط تیم های حرفه ای تحقیقات بازار دنون جهانی روی مخاطبان هر کشور و با در نظر گرفتن فرهنگ، آداب و رسوم، نیاز، علایق و هرم سنی آن کشور مشخص می شود. با توجه به نتایج حاصل از این تحقیقات طیف مشخصی از محصولات برای عرضه در کشور مقصد مثل ایران انتخاب می شود و به همین دلیل ممکن است تنوع محصولات دنت موجود در هر کشور متفاوت از کشوری دیگر باشد اما کیفیت کلیه محصولات یکسان و یکپارچه است.
15رسیدگی به شکایات مشتریان به چه صورت است؟
شرکت دنون لبنی پارس در تلاش است تا همگام با دنون جهانی در راستای کاهش هرچه بیشتر تعداد شکایات مشتریان و جلب رضایت همه جانبه مشتریان گام بردارد و در این راستا شماره واحد رسیدگی به شکایات مشتریان بر روی بسته بندی کلیه محصولات تولیدی این شرکت نوشته شده است تا به محض مواجه با کوچکترین مشکل / یا هرگونه پیشنهاد در خصوص افزایش کیفیت به اطلاع واحد کیفیت برسد ضمن اینکه با مراجعه به صفحه می توانید از اطلاعات تماس با واحد رسیدگی به شکایات مشتریان مطلع شوید.
16کیفیت محصولات دنت چگونه سنجیده می شود؟
از آنجاییکه کلیه محصولات شرکت دنون لبنی پارس دارای پروانه ساخت و مشمول استاندارد اجباری هستند ، به همین سبب باید مورد تائید سازمان غذا و دارو و اداره استاندارد تولید و عرضه شوند. به همین منظور این محصولات بصورت ادواری در ازمایشگاه‌های سازمانهای ذیربط مورد آزمایش قرار میگیرند که این نتایج نهایتا منجر به تمدید پروانه های بهداشتی ساخت و استاندارد محصولات می شود.
17آیا دنت به سراسر ایران عرضه می شود؟
تلاش شرکت دنون لبنی پارس در طی 9 سال فعالیت خود در ایران به ارمغان آوردن سلامتی از طریق محصولات خود برای تمامی مردم ایران است و تا کنون با تاسیس 5 انبار در اقصی نقاط ایران همچون تهران، مشهد، اصفهان، تبریزو شیراز توانسته متناسب با کشش هر منطقه محصولات خود را عرضه کند.
18طعم های مختلف دنت چیست؟
دسرهای پودینگی و نوشیدنی دنت در 8 طعم متنوع و دسرهای کاراملی و پاناکوتا دارای 2 طعم متنوع می باشد برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی محصولات دنت مراجعه کنید.