خوابی شیرین با یک روح دوست داشتنی

خوابی شیرین با یک روح دوست داشتنی

آیا کودک شما از یافتن هیولاها در کمد یا زیر تخت می‌ترسد؟ علاوه براین که مطمئن شوید همه چیز خوب است، همراه با هم تؤام با شادی و نشاط به بازی کردن با روح خمیری بپردازید. این نکته را بدانید که کودکان از تاریکی نخواهند ترسید اگر یک دوست خاص در کنار خود داشته باشند.

گام اول: یک روح دوست داشتنی بسازید – یک همراه ایده‌آل در زمانی که چراغ‌ها خاموش است و زمان خوابیدن فرا رسیده است. یک روح بزرگ و دوست داشتنی با قدرت‌های فوق‌العاده را تصور کنید!   به روح خود یک اسم دهید.

گام دوم: حالا به انجام بازی خود بپردازید. رنگ خمیر مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید تا روح دوست‌داشتنی خود را بسازید. چهره‌ی روحتان را خندان بسازید. پا، شکم و بازوان قوی برای مبارزه با هیولاها بسازید و چشمانی قوی و دارای فلورسنت برای تشخیص در تاریکی برای روح دوست‌داشتنی بگذارید.

گام سوم: آن را بر روی میزتان بگذارید. زمانی که روح مهربان و دوست‌داشتنی در کنار شما است، هیچ دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد. روح شما دارای قدرت فوق‌العاده‌ای است و می‌تواند در تمام طول شب مراقب شما باشد. شما تنها نیستید، روح شما همیشه در کنار شما است و از شما در موقع خواب مراقبت می‌کند!

وسایل مورد نیاز :

– میله نوری فلورسنت

– خمیر بازی
– تخیلاتتان

به اشتراک بگذارید