• همه
  • محصولات دنت پاپ
  • دنت پاپ و سلامتی
1آیا از شیر پرچرب در تهیه دنت پاپ استفاده شده‌است؟
2چند درصد دنت پاپ از شیر تشکیل شده‌است؟
دنت پاپ با هدف بهبود وضعیت تغذیه و سلامتی در میان نسل جدید از60 درصد شیر تازه‌ی گاو تهیه شده و مابقی آن شیرخشک و طعم دهنده‌های طبیعی می‌باشد.
3آیا کیفیت دنت پاپ نیز توسط دنون فرانسه بررسی و پایش می‌شود؟
بله. ماهانه گزارش کیفیت تک‌تک محصولات و بازخوردهای مردم در رابطه با دنت پاپ جمع آوری شده و به دنون فرانسه ارسال می‌شود تا کیفیت کلیه محصولات منطبق با قوانین ملی و بین‌المللی و همسو با استانداردهای تائید شده‌ی دنون فرانسه باشد.
4وجه تمایز دنت پاپ از دیگر میان وعده‌های معمول کودکان چیست؟
دنت پاپ دسری شیری است که علاوه بر تامین انرژی، مواد مغذی موجود در لبنیات همچون کلسیم و فسفر را به رژیم غذایی کودکان تزریق می‌کند. بسته‌بندی این محصولات به گونه‌ای است که ضمن جذاب بودن، بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل و استفاده توسط کودکان در هر لحظه و هر موقعیتی است.
5مواد اولیه استفاده شده در دنت پاپ از ایران تهیه می‌شود یا وارداتی است؟
کلیه محصولات دنت پاپ در راستای ماموریت شرکت دنون لبنی پارس بوده لذا مواد اولیه اصلی همچون شیر که می‌بایست با کیفیت و تازه باشد از دامداری‌های مورد تائید وزارت بهداشت نزدیک به کارخانه تامین شده و سایر مواد همچون انواع طعم دهنده‌ها برای اینکه با طعم‌های جهانی این برند یکپارچگی داشته باشد از فرانسه به ایران وارد می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
6دنت پاپ چیست؟
دنت پاپ میان وعده‌ای کامل و سالم تهیه شده از شیر تازه با طعم های مختلف برای کودکان است که با هدف تشویق و ترغیب آنان برای مصرف بیشتر لبنیات در طول روز طراحی شده است.
7دنت پاپ چه طعم هایی دارد؟
دنت پاپ با توجه به در نظر گرفتن سلیقه‌ی کودکان در سه طعم محبوب شکلاتی، توت‌فرنگی و طالبی تولید و به بازار عرضه شده‌است.
8آیا می توان دنت پاپ را به صورت منجمد استفاده کرد؟
بله. این محصول را می‌توان مطابق با سلیقه‌ی کودکان به صورت معمولی یا یخ‌زده استفاده کرد برای این منظور کافیست این محصول را به مدت 30 دقیقه در فریزر قرار داد و سپس از خوردن دنت پاپ یخی لذت برد.
9 شرایط نگهداری دنت پاپ چگونه است؟
از آنجاکه دنت پاپ دسری است که عمدتاً از شیر ساخته شده است به همین سبب برای حفظ کیفیت و جلوگیری از فاسد شدن آن باید تا هنگام مصرف در یخچال نگه‌داری شود.
10آیا می توان از دنت پاپ در دیگر دسرها استفاده کرد؟
بله. دنت پاپ در حقیقت دسری شیری است که مادران خوش‌سلیقه یا کودکان خوش‌ذوق می توانند آن را در کنار میوه‌ها، تهیه دسرها یا تزئین انواع دسرها برای ایجاد جذابیت بیشتر برای کودکان استفاده نمود.
11آیا دنت پاپ زیر مجموعه‌ی هولدینگ دنون لبنی پارس می باشد؟
بله. دنت پاپ محصول جدید تولید شده توسط هولدینگ دنون لبنی پارس می‌باشد که از سال 1394 تولید آن با توجه به نیاز بازار ایران و استقبال مخاطبان آغاز شده و به اقصی‌نقاط ایران جهت استفاده فرستاده شده‌است.
12بسته‌بندی های دنت پاپ چند گرمی است؟
دنت پاپ در فویل‌های 30 گرمی تولید می شود و هر بسته محتوی 5 تیوب با طعمی یکسان می‌باشد که در کل وزن تقریبی هر بسته 150 گرم است.
13در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد چگونه می‌توان با شرکت در ارتباط بود؟
برای ایجاد سهولت و برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان و با توجه به اهمیت نظرات مشتریان، شماره‌ی ارتباط با مدیر کنترل کیفی (028-32846726) جهت پاسخگویی در کارخانه دنون لبنی پارس روی تمامی محصولات ثبت شده‌است.
14دنت پاپ را از کجا می‌توان تهیه کرد؟
با توجه به استقبالی که از این محصول صورت گرفته، دنت پاپ به طور گسترده به سراسر کشور ارسال شده و در تمامی سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر در دسترس است.
15خط تولید دنت پاپ به چه صورت است؟
دنت پاپ همچون سایر محصولات تولیدی شرکت دنون لبنی پارس در کارخانه‌ی دنون واقع در 17 کیلومتری قزوین توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک و زیر نظر متخصصین به صورت کاملاً بهداشتی، با کمترین دخالت دست و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می‌شود.
16آیا دنت پاپ مجوز و استانداردهای لازم را دارد؟
بله. دنت پاپ هم همچون سایر محصولات تولیدی شرکت دنون لبنی پارس علاوه بر داشتن مهر استاندارد ایران و تاییدیه سازمان غذا دارو از استانداردهای بین‌المللی همانند کدکس اروپا نیز برخوردار‌است.