روند استخدام در دنون

۱.فرم استخدام


در گام اول فرم استخدام قرار گرفته در سایت را به دقت پر کنید و نسبت به صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل فرمایید. تحصیلات و سابقه کاری خود را وارد کرده تا موقعیت‌های کاری متناسب و مرتبط با شما پیش رویتان قرار بگیرد. لطفا اطلاعات مربوط به توانایی، تخصص و دوره‌هایی که پشت سر گذاشته‌اید را به دقت و کامل پر کنید هدف از این بخش شناخت هر چه بهتر شما است!

۲.پیش گزینش


در گام بعدی فرم استخدام شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. اگر مشخصات شما با آنچه که ما به دنبال آن می‌گردیم مطابقت داشته باشد، شرکت دنون لبنی پارس با شما تماس می‌گیرد و فرآیند استخدام شما آغاز خواهد شد. اگر مشخصات شما با موقعیت ایجاد شده تطابق نداشته باشد، شما می‌توانید برای دیگر موقعیت‌های کاری فرم استخدام را پر کنید.

۳.گزینش


در مرحله بعد شما با واحد منابع انسانی و عملیاتی یک مصاحبه حضوری خواهید‌ داشت. شما به این منظور به دفتر مرکزی دنون در تهران دعوت می‌شوید و در آنجا جایی از شما آزمون‌های شخصی و گروهی گرفته خواهد شد.

۴.پیشنهاد


در صورتی که مصاحبه شما موفقیت آمیز باشد و شما برای موقعیت موردنظر انتخاب شوید، پیشنهاد استخدامی از طرف کارفرما دریافت خواهید کرد که متعاقبا قرارداد استخدام خود را امضا می‌کنید.

۵.حضور اولیه


در روز اول کاری شما، شما به یک جلسه خوش‌آمدگویی دعوت خواهید شد تا با تمامی اعضای گروه و همکارانتان آشنا شوید. سپس مدیر گروه برنامه‌ی کاری اولیه شما را تعریف خواهد کرد تا پس از گذراندن دوره‌ی آزمایشی، فعالیت خود را پرقدرت آغاز کنید.