1تاریخچه تولید محصولات دنون به کجا باز می گردد؟
2رشد و توسعه شرکت دنون لبنی پارس به چه زمانی باز می گردد؟
پس از تاسیس شرکت دنون لبنی پارس، با گذشت تنها چند دهه از فعالیت این شرکت، دنون برای تحقق ماموریت خود که به ارمغان آوردن سلامتی برای حداکثر افراد ممکن در سرتاسر دنیا است، فعالیت خود را توسعه داد و با تولید محصولاتی متنوع و جدید، مرزهای خود را گسترش داد و قدم به قدم به اقصی نقاط دنیا پا نهاد.
3دنون در چه کشورهایی حضور دارد؟
براساس استراتژی‌های شرکت دنون، محصولات این شرکت برای ترویج سلامتی و بهبود وضعیت تغذیه پس از فرانسه به بیشتر نقاط دنیا صادر شده‌است و امروزه این محصول در بیش از 130کشور در اروپا، آمریکا، آسیا، آمریکای جنوبی و آفریقا توزیع می‌شود.
4دنون در صنعت تغذیه دنیا چه جایگاهی دارد؟
شرکت دنون با بیش از 100 سال تجربه‌ در صنعت تغذیه و با تولید محصولات جدید و گسترش فعالیت‌های خود در سراسر دنیا توانسته براساس آخرین آمار جهانی سال 2015، رتبه‌ی نخست را در تولید محصولات لبنی به خود اختصاص داده‌است.
5مقدار شیر مورد نیاز برای تولید محصولات دنون چقدر است و از کجا تهیه می شود؟
شرکت دنون سالانه بیش از هشت میلیون تن شیر در دنیا مصرف می کند که در همین راستا این شرکت برای تامین شیر مورد نیاز خود از تولیدکنندگان محلی و نزدیک به کارخانجات خود کمک می‌گیرد تا از این طریق ضمن برخورداری از تازه‌ترین و با‌کیفیت‌ترین شیر برای تولید محصولات خود، بتواند منجر به اشتغال‌زایی و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه شود.
6بیشترین درصد فروش محصولات دنون متعلق به چه کشورهایی است؟
با توجه به قدمت حضور برند دنون و میزان نیاز مخاطبان در برخی کشورها، میزان عرضه محصولات دنون در کشورهای مختلف، متفاوت است و طبق آخرین آمار منتشر شده از شرکت دنون جهانی، بیشترین میزان فروش محصولات دنون به ترتیب متعلق به کشورهای آمریکا، روسیه و فرانسه می باشد.
7محصولات جدید تولید شده در دنون لبنی پارس چیست؟
شرکت دنون لبنی پارس که هولدینگ ایرانی دنون می‌باشد، پس از ورود به ایران و مواجهه با استقبال عمومی از جانب مردم به تدریج به عرضه محصولات جدید و متنوع خود می‌پردازد که جدیدترین این محصولات دنت پاپ است که محصولی مختص کودکان در سه طعم متفاوت می‌باشد را به بازار عرضه کرده‌است.
8محصولات دنون از چه زمانی وارد ایران شد؟
در سال 1386 برای اولین بار محصولات قاشقی(پودینگی) دنت وارد ایران و به بازار عرضه شد که با استقبال کم‌نظیری به ویژه از جانب نسل جوان مواجه شد و شرکت دنون را بر آن داشت تا با تاسیس کارخانه دنون در ایران، نیاز مخاطبان این بازار جدید را به بهترین نحو پاسخ گوید.
9 آیا شرکت دنون لبنی پارس همان دنون فرانسه است؟
بله. نام رسمی هولدینگ دنون در ایران، دنون لبنی پارس است. این شرکت نماینده رسمی برند دنون جهانی بوده و کلیه فعالیت‌ها، محصولات، کارخانه و استانداردهای موجود منطبق با معیارها و خط‌مشی‌های تدوین شده در دنون فرانسه و تحت نظارت روزانه‌ی آن شرکت می‌باشد.
10شرکت دنون لبنی پارس در زمینه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی چه اقداماتی انجام داده‌است؟
شرکت دنون لبنی پارس اقدامات متعددی درخصوص فعالیت‌های مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی انجام داده‌است که از مهمترین و جدیدترین آنها می‌توان به پروژه‌ی (دنون 2020) اشاره کرد که همراه با پروژه‌ی جهانی در ایران نیز پیش می‌رود و هدف آن تامین سلامتی از طریق غذا برای حداکثر افراد ممکن تا سال 2020 است و برای تحقق این هدف تلاش می‌کند تا محصولی با کیفیت تولید و با ترویج فرهنگ مصرف مناسب محصولات لبنی، سلامتی را برای همگان به ارمغان آورد.
11محصولات تولیدی دنون لبنی پارس در ایران چیست؟
به طور کلی شرکت دنون لبنی پارس تحت عنوان دو برند دنت و دنت پاپ به تولید محصولات خود برای مخاطبان مختلف می‌پردازد که از جمله این موارد می‌توان به دسرهای نوشیدنی در 8 طعم، دسرهای پودینگی در 8 طعم، دسر کاراملی در 2 طعم و دسر پاناکوتا در 2 طعم اشاره کرد. همچنین دنت پاپ در 3 طعم متفاوت از دیگر تولیدات جدید این شرکت است .
12فعالیت‌های شرکت دنون لبنی پارس بر پایه‌ چه استانداردهایی می‌باشد؟
از جمله مهمترین استانداردهایی که شرکت دنون لبنی پارس موفق به اخذ آن‌ها گردیده است، تایید صلاحیت آزمایشگاهی استاندارد، ISO 22000،ISO 9000، سیستم‌های HACCP کدکس مواد غذایی است؛ که بیانگر کفایت دانش فنی، اثبات توانمندی واحد برای مهار عوامل مخاطره آمیز در خط تولید، تایید ایمنی مصرف فرآورده‌های تولیدی و... می‌باشد
13آیا محصولات دنون مختص گروه سنی خاصی است؟
از اهداف شرکت دنون تولید محصولاتی متفاوت و متنوع برای مخاطبان مختلف در تمامی رده‌های سنی می‌باشد. تنها محصولی که برای گروه سنی خاص کودکان با توجه به جمعیت زیاد این نسل در ایران در نظر گرفته شده است، محصول دنت پاپ در سه طعم طالبی، شکلاتی و توت‌فرنگی می‌باشد.
14ماموریت اصلی دنون چیست؟
شرکت دنون لبنی پارس ماموریت خود را در راستای ماموریت شرکت دنون جهانی تعریف کرده و پیاده سازی می‌کند. دنون در تلاش است تا با استفاده از تازه‌ترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه به تولید و عرضه محصولات با پایه شیر در سراسر جهان بپردازد و الگوی غذایی سالمی و بهبود کیفیت غذا خوردن را بین کودکان و بزرگسالان ترویج دهد.
15در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد راههای برقراری ارتباط با هولدینگ دنون لبنی پارس چیست؟
مشتریان در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد می‌توانند با شماره‌ی اختصاصی ارتباط با مشتریان 32846726-028 تماس حاصل فرمایند و با مدیر واحد کنترل کیفی به صورت مستقیم صحبت کنند. ضمن اینکه روی تمامی محصولات تولید شده در شرکت دنون لبنی پارس شماره ارتباط با مشتریان نوشته شده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل امکان برقراری ارتباط در اسرع وقت فراهم باشد.
16آیا فعالیت های دنون لبنی پارس تحت نظارت شرکت دنون فرانسه است؟
بله. کلیه فعالیت‌های این شرکت اعم از چگونگی و میزان تولید و توزیع روزانه محصولات، فرمولاسیون تولیدات، استراتژی‌ها، شرایط پرسنل، وضعیت ایمنی و کارخانه و... به صورت گزارش‌های هفتگی و ماهیانه به شرکت فرانسوی انتقال داده می‌شود تا کلیه نواقص برطرف و فعالیت‌ها همگام با دنون جهانی پیش رود.
17پخش دنون لبنی پارس در سراسر کشور چگونه است؟
شرکت دنون لبنی پارس تلاش می‌کند تا کلیه محصولات خود را با توجه به کشش تقاضای هر منطقه در سراسر کشور توزیع کند. به همین منظور پس از تولید محصولات در کارخانه‌، محصولات توسط ماشین‌های یخچال‌دار به انبارهای سرد واقع در تهران و 5 استان استراتژیک کشور انتقال داده می‌شوند و از این طریق، مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی محصولات با بهترین کیفیت به دست مشتریان برسد.
18اصول بهداشتی در کارخانه شرکت دنون لبنی پارس چگونه رعایت می‌شود؟
به علت اینکه امکان فساد این محصول بسیار سریع است، باید اصول بهداشتی به صورت دقیق و همه جانبه در کلیه مراحل تولید، بسته‌بندی، حمل و نقل، انبارداری و توزیع رعایت شود . در همین راستا ، کلیه استانداردهای بهداشتی شرکت دنون لبنی پارس در ابتدا منطبق با اصول و قوانین بهداشتی مصوب داخل ایران بوده و فراتر از آن با توجه به ماهیت بین المللی این برند، قوانین جهانی و مورد تائید شرکت دنون فرانسوی نیز در ایران به طور کامل پیاده‌سازی گردیده است.
19محصولات دنت در کجا تولید می‌شود؟
از سال 1386 با تاسیس کارخانه دنون در ایران کلیه محصولات دنت و دنت پاپ موجود در بازار ایران در کارخانه‌ی دنون لبنی پارس واقع در 17 کیلومتری قزوین تولید می‌شود.
20آیا شرکت دنون لبنی پارس نیروهای جدید استخدام می‌کند؟
بله، شرکت دنون لبنی پارس همواره به دنبال جذب نیروهای مشتاق، توانمند و تحصیلکرده می‌باشد پس اگر به تازگی فارغ التحصیل شده‌اید یا از موقعیت شغلی خود راضی نیستید و به دنبال سکویی برای پرتاب می‌گردید، دنون سکوی شما است. با مراجعه به صفحه‌ استخدام و تکمیل فرم استخدام از موقعیت‌های شغلی مرتبط با توانایی‌هایتان مطلع شوید.