• توسعه منابع و تامین کنندگان

  • فروش

  • مالی

  • تولید و زنجیره تامین

  • نظارت و قوانین

  • بازاریابی

  • کیفیت

  • تحقیق و نوآوری

  • منابع انسانی

  • سیستم اطلاعات

توسعه منابع و تامین‌کنندگان


ایجاد ارزش افزوده از طریق تامین‌کنندگان

همکاری نزدیک این واحد با چرخه تامین‌کنندگان، منجر به بهبود عملکرد اقتصادی و رشد واحدهای کسب و کاری ما شده‌است. هدف این تیم ایجاد روابط پایدار و متمایز با تامین‌کنندگان به منظور تضمین کیفیت و رقابتی بودن محصولات است. گروه‌های متفاوتی از تامین‌کنندگان که در بخش‌های مرتبط با صنعت، زنجیره تامین، بازاریابی، بسته‌بندی و... سهیم می‌باشند فرصتی برای تکامل، رشد و افزایش فروش را فراهم می‌آورند.

تکمیل فرم استخدام

فروش


ایجاد رابطه صمیمی با مشتریان و مصرف کنندگان

عملکرد واحد فروش شرکت دنون لبنی پارس، توسعه محصولات دنت، افزایش آگاهی برند و نفوذ از طریق کانال‌های توزیع مرتبط است. هدف تیم‌ فروش، طراحی و تدوین استراتژی‌هایی برای مشتریان است که در دسترس بودن کالا و خدمات آنان را در نقاط فروش تضمین می کند. تیم فروش با فعالیت به عنوان کارآفرین و با استفاده از اهرم‌های تجاری موجود، دسترسی به مصرف‌کنندگان و پتانسیل فروش مشتریان را به حداکثر می‌رساند. این شغل بستری است مناسب برای کسانی‌که به دنبال تجربه‌ی موقعیت‌های جدید بوده و ارتقای فردی به عنوان یک رهبر در زمینه مذاکره و توسعه، هدف آنها است.

تکمیل فرم استخدام

مالی


واحد مالی قدرتمند تضمین‌کننده‌ی کسب و کاری قدرتمند

تیم‌ تامین مالی بواسطه تخصص و تبحر خود، عملکرد شرکت را با توجه به کنترل داخلی، مدیریت ریسک و... بررسی می‌کند. واحد مالی در حقیقت راهکاری اساسی برای پیشبینی و تخمین تاثیرات مالی ناشی از تصمیمات و فعالیت‌های هر کسب و کاری بشمار می‌رود. به این ترتیب، این واحد تضمین کننده روند رشد سودآوری شرکت دنون لبنی پارس در آینده است. واحد مالی در هر دو بخش تخصصی سطح بالا و بخش عملیاتی نیرو جذب می‌کند

تکمیل فرم استخدام

تولید و زنجیره تامین


قلب زنجیره ارزش آفرینی، تولید و تحویل

تیم زنجیره تامین شرکت دنون لبنی پارس متعهد به تولید و تحویل همه‌ی محصولات به مصرف کنندگان در بهترین وضعیت از لحاظ شرایط ایمنی، هزینه، کیفیت و زمان بندی است. به دنیای کسب وکار وارد شوید و از فرصت تجربه کار در کارخانه همراه با توسعه ویژگی‌های فردی مدیریتی و فنی بهره مند شوید .

تکمیل فرم استخدام

نظارت و قوانین


ایمن سازی فعالیت‌ها و برند

تیم نظارت و قوانین شرکت دنون لبنی پارس مسئولیت حفاظت و حراست از کسب و کار، رشد فعالیت‌ها و برندهای دنون را بر عهده دارد. آنها هرگونه تغییر در قوانین و مقررات مرتبط با طیف وسیعی از حوزه‌ها همچون قراردادها، دارایی‌های فکری، علوم غذایی، نوآوری محصول، مقررات توزیع و .. بررسی می‌کنند. این تیم با آموزش شرکای تجاری خود و افزایش سطح آگاهی درمورد مسائل و مشکلات جدید، به ارائه استراتژی‌های دائمی برای حل مسائل می‌پردازند. این تیم در ارتباط با شرکای تجاری دنون، ریسک‌های قانونی را مطرح و پیامد‌های کسب و کار را ارزیابی می‌کند تا راهکاری پایدار برای تاثیرگذاری مثبت بر کسب و کار ارائه دهد.

تکمیل فرم استخدام

بازاریابی


نفوذ به قلب مشتریان

توسعه‌دهندگان برند یا بازاریابان، مسئولیت نفوذ به قلب مشتریان و ایجاد علاقه و امنیت خاطر نسبت به برند را عهده دار می‌باشند. مصرف‌کننده قلب تپنده استراتژی‌های آنان است. محصولات جدید، بسته‌بندی‌های نوآورانه و طرح‌های ارتباطاتی ابزارهایی به منظور رفع نیازهای دیده نشده و ایجاد تجربه‌ای منحصر به فرد در مشتریان است. تیم‌های بازاریابی همچنین روابط بلند مدت را تقویت می کنند تا اعتماد را میان برندها و صاحبان سهام، مصرف‌کنندگان، متخصصان سلامت و.. پدید آورند.

تکمیل فرم استخدام

کیفیت


کیفیت در همه‌جا

سلامت محصولات و یکپارچگی کیفیت آن با تعهدات ، کلید ایجاد وفاداری نسبت به برند و ارتقای رضایت مصرف کننده‌است. کار با کیفیت یعنی قرار دادن مصرف‌کننده در اولویت که این مهم از ابتدای زنجیره‌تامین آغاز و تا توسعه محصول، تولید، تحویل و مصرف محصول ادامه پیدا می‌کند. بخش کیفیت در تمامی زمینه‌های علوم غذایی، فرآیند‌های تولید و محصول، مدیریت سیستم و افراد و مدیریت رابطه مصرف‌کنندگان پذیرای افراد خوش‌ذوق و مستعد است.

تکمیل فرم استخدام

تحقیق و نوآوری


دانش تغذیه و سلامتی

تیم‌های تحقیق و نوآوری عاشق نوآوری‌هایی همچون فرآیندها، فرمولاسیون و بسته‌بندی‌های جدید برای رشد برند دنون هستند. آنان برای تولید محصولاتی منطبق با هدف اصلی دنون که تامین سلامتی از طریق غذا برای حداکثر افراد ممکن است، از متخصصان فنی و علمی خود کمک می‌گیرد. بخش تحقیق و نوآوری شرکت دنون لبنی پارس پذیرای تمامی دانشمندان، متخصصان فنی و مدیران پروژه‌ای است که همواره با چالش‌های کسب و کار در ارتباط هستند.

تکمیل فرم استخدام

منابع انسانی


ایجاد فضای مناسب برای رشد

هدف اصلی واحد منابع انسانی شرکت دنون لبنی پارس، ایجاد فرهنگ سازمانی منحصر به فرد و ایجاد شرایطی برای رشد پایدار است. تیم منابع انسانی با جذب و آموزش نیروهای مستعد کمک به ایجاد محیطی حمایت‌کننده می‌کند که در آن افراد از طریق ارتباط و تعامل با یکدیگر پیشرفت می‌کنند. آنها کارکنان را با کمک ارزش‌های گروه و فرهنگ سازمان متحد کرده و دیدگاه رهبری را به کل سازمان تزریق می‌کنند. عملکرد منابع انسانی در کنار تضمین ایمنی و سلامت، نوآوری‌های جمعی و اجتماعی را هم هدایت می‌کند.

تکمیل فرم استخدام

سیستم اطلاعات


راهکاری برای تسریع رشد

تیم سیستمهای اطلاعاتی شرکت دنون لبنی پارس، رشد و تغییر دنون را از طریق نوآوری در فرآیند و راهکا‌ر‌های کارآمد کسب و کار تقویت می‌کند. آنها، به صورت روزانه از عملکرد صحیح تمام سیستم‌ها و اجزا اطمینان حاصل کرده و برای بهینه‌سازی فرآیندها و راهکارها راه حل می اندیشند. تیم سیستمهای اطلاعاتی شرکت دنون لبنی پارس چشم اندازی همراه با گردش شغلی و پروژه‌های انگیزشی را برای آینده شغلی شما ارائه می‌دهد.

تکمیل فرم استخدام