تامین کنندگان

در Danone، ما بر این باوریم که کاری که انجام می‌دهیم، نتیجه و مسیر انجام آن به یک اندازه مهم هستند. از این رو شیوه‌های منبع یابی مسئولانه و پایدار را در سراسر زنجیره تامین خود به کار گرفته‌ایم و آنها را به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی خود تبدیل کرده‌ایم.

بنابراین تأمین کنندگانی که در عین حفظ کیفیت خروجی خود، در مسیر تأمین به سلامت انسان و زمین اندیشیده اند برای ما ارجح تر هستند.

همه تامین‌کنندگان مستقیم دسته‌های خاص، مانند مواد اولیه خام، و تامین‌کنندگان بزرگ‌تر در دسته‌های دیگر، مانند خدمات و کالاها، تحت ارزیابی عملکرد اجتماعی، زیست‌محیطی و اخلاقی خود قرار می‌گیرند تا به عنوان یک فعال صنعتی و رهبر بازار جهانی اطمینان حاصل کنیم که زنجیره تامین، منابع طبیعی سیاره ما را حفظ می کند و از افرادی که برای ما و با ما کار می کنند محافظت می کند.

هدف ما کاهش انواع عدم انطباق و بهبود پایداری و عملکرد اخلاقی تامین کنندگان است. هرچند که در برخی موارد ما هیچ جایگزینی جز قطع رابطه با تامین کنندگانی که از همکاری در مسائل محیط زیستی و اجتماعی امتناع می کنند، نمی بینیم.

دنون و تأمین کنندگان

یکی از بزرگترین تأمین کنندگان مواد اولیه ی ماست که با راه‌حل‌های نوآورانه و تعهد خود به مردم، مشتری و جوامع به ما این امکان را می‌دهد محصولات مطابق علاقه و نیاز مصرف کنندگانمان را به گونه ای تولید کنیم که نگاه مسئولانه ما به منبع یابی نیز در آن محقق شده باشد؛ چرا که IFF حل چالش هایی چون برابری و تنوع، حفاظت از منابع و حقوق بشر، اخلاق و شفافیت را در اهداف کسب و گار خود بکار گرفته است.

دنون و تأمین کنندگان

Symrise یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع طعم‌دهنده ها، مواد غذایی، رایحه، مواد اولیه فعال آرایشی و بهداشتی و همچنین مواد و محلول‌های کاربردی در جهان است. به عنوان یک رهبر بازار جهانی در حوزه ی کاری خود، فعالیت های مسئولانه ی زیست محیطی – اجتماعی خود را در چهار دسته ی کاهش ردپای زنجیره ی تأمین، نوآوری در بهبود تأثیرات محصولات خود، منبع یابی مسئولانه و توجه به تندرستی جوامع ذینفعان خود دنبال می کند.

دنون و تأمین کنندگان

خلاق در ایجاد طعم! این خلاقیت تنها به خلق طبف گسترده ی حس های چشایی و بویایی که با ترکیب فناوری پیشرفته و مواد اولیه طبیعی فراهم شده اشاره ندارد، بلکه با شناسایی مناطقی که بر اساس روندهای جهانی باید به عنوان اولویت پایداری در نظر گرفته شوند، آرومسا محیط زیست و جوامع را در منبع یابی خود در نظر می گیرد.

دنون و تأمین کنندگان

یکی از بزرگترین و پرآوازه ترین تأمین کنندگان بسته بندی در سراسر جهان با سابقه ای خوب در کشور ایران است. تتراپک از طریق تأمین بسته بندی های با استانداردهای بالا، سالهاست که امکان توزیع و رساندن ایمن محصولات خوراکی را به سراسر این کشور پهناور فراهم نموده است. این شرکت با داشتن گواهینامه ی FSC، کمک شایانی به کاهش اثر ناشی از استفاده از منابع صنعت مواد غذایی بسته بندی شده نموده است.

تامین کننده هستم

mohsen.sadeghpasand@danone.ir

Max. file size: 2 MB.