ماموریت ما

"تامین سلامتی از طریق غذا برای بیشترین افراد ممکن"

تعهد دنون در تامین سلامتی از طریق غذا، به قدمت و تاریخ این شرکت بازمی‌گردد. در سال ۱۹۱۹ آیزاک کاراسو برای کمک به کودکان دچار عفونت روده،‌ با کمک انستیتوی پاستور شروع به تولید ماست کرد. در سال ۱۹۲۰، او اولین ماست خود را قبل از ارائه به فروشگاه‌ها در داروخانه‌های بارسلونا توزیع کرد.

پیش از این نیز، ‌برند Nutricia - که در سال ۲۰۰۷ به دنون پیوست - در اواخر دهه ۱۸۹۰ میلادی در زمینه کشفیاتی که زندگی مردم در سراسر جهان را دستخوش تغییر قرار داد، پیشگام بود.

برای یک قرن به هدف اصلی او وفادار بوده‌ایم. فروش محصولات سالم و خوشمزه که متناسب با نیازهای غذایی و عادات مصرفی مصرف‌کنندگان طراحی شده است. محصولات گیاهی و لبنی ضروری، آب، تغذیه کودکان و تغذیه دارویی - تمامی محصولات ما هدفی مشترک دارند: ارائه محصولاتی نوآورانه، با کیفیت برتر که انتظارات مصرف‌کنندگان در هر رده سنی را برآورده می‌کند.

در حالی‌که کسب‌وکار ما بر تغذیه افراد و کمک به آن‌ها در مراقبت از سلامت متمرکز است،‌ هرگز فراموش نمی‌کنیم که هدف فعالیت‌های ما، کمک به افراد برای داشتن زندگی بهتر و به اشتراک گذاشتن لحظات لذت‌بخش با دیگران است.

اکنون بیش از هر زمانی، مصرف‌کنندگان به غذایی که مصرف می‌کنند،‌ اهمیت می‌دهند. انقلابی که در صنعت غذا در حال رخ دادن است، شیوه تولید و مصرف و همچنین رویکرد ما برای حفظ منابع و محافظت از محیط‌زیست را شکل می‌دهد.